Hostit.pl

Kompleksowa aplikacja łącząca funkcjonalność kilku systemów (Officer, SerwerOS), dedykowany sklep internetowy, którego celem jest sprzedaż i obsługa klientów firmy hostingowej.

Problem

Na etapie wyboru oprogramowania do obsługi internetowej przedsięwzięcia, często napotykamy na istotny problem „Jak to wszystko ze sobą połączyć?”. Nasz program powinien bowiem zapewnić nam kompleksową obsługę sprzedaży, zarządzania klientami, zarządzania finansami oraz zarządzania dokumentami finansowo – podatkowymi. Tylko jak to wszystko uzyskać, kto nam może w tym pomóc a najlepiej dostarczyć, wdrożyć i zapewnić obsługę administracyjną. Już na początkowym etapie rozeznania rynku najlepiej jest poszukiwać rozwiązań sprawdzonych i jednocześnie elastycznych i indywidualnych.

Rozwiązanie

Umiejętne połączenie wielu aplikacji jest istotnym elementem mający bezpośredni wpływ na sukces lub porażkę. Szukając idealnego rozwiązania, pozwalającego na połączenie i sprawne funkcjonowanie kilku aplikacji, stworzyliśmy hostit.pl, który jest doskonałym przykładem co można uzyskać wdrażając i umiejętnie łącząc kila różnych funkcjonalnie aplikacji. Powstała multi platforma, ciesząca się ogromną popularnością, słynąca z prostoty w obsłudze, zapewniające sprawne funkcjonowanie firmy hostingowej.

Dodatkowa funkcjonalnść

  • sklep internetowy, służący do pozyskiwania, realizacji oraz finalizacji zamówień i płatności
  • CRM, czyli system do zarządzania relacjami z klientami
  • system do zarządzania serwerami z poziomu klienta końcowego (bazy danych, konta FTP, obsługa domen, obsługa i zarządzanie pocztą)
  • zamówienia i płatności – fakturowanie, obsługa bieżących zleceń, obsługa usług abonamentowych, proformy, zamówienia automatycznie odnawiane itp.
  • implementacja dokumentacji księgowej do obsługi podatkowej poprzez wbudowane narzędzia księgowe

Wykorzystany stos technologiczny

Java Play PHP MySQL Angular Axis2 Sms-c Hibernate Sass eCard PDF Android GIT Docker NASK Nginx ASCIO Tucows
background

Kontakt z nami

Pytania dot. awarii, płatności i pomocy technicznej proszę kierować poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio na adres email.

Właściciel:
DUE Marcin Maluszczak
Sadków 17k
56-410 Sadków

NIP: 8942467191
REGON: 020144108
NR D-U-N-S©: 42275237