ServerOS

SerwerOS jest kompleksowym systemem zarządzania w profesjonalnej firmie hostingowej. Oprogramowanie łączy w sobie funkcjonalność sklepu online, systemu CRM oraz panelu zarządzania usługami.

Problem

Kiedy pojawia się pomysł i koncepcja na biznes nie zawsze wiemy z jakimi problemami przyjdzie się nam zmierzyć na poszczególnych etapach wrażania i realizacji projektu. Każda branża i każdy biznes posiada wiele indywidualnych problemów i zaszytych pułapek. Mając wiedzę już od początku planowania o potencjalnych zagrożeniach łatwiej wszystko zorganizować i uchronić siebie i swoje przedsięwzięcie od niepowodzenia. Niewątpliwie wato więc skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych.

Z uwagi na bardzo specyficzny charakter branży hostingowej oraz potrzebę umiejętnego połączenia wielu różnych zagadnień i technologii, została przygotowana i uruchomiona platforma SerwerOS, która pozwala już na początkowym etapie uniknąć zbędnych nakładów i potencjalnych zagrożeń.

Rozwiązanie

Celem platformy SerwerOS jest dostarczenie przedsiębiorstwu kompleksowego systemy, za pomocą którego będzie można w szybki sposób uruchomić platformę hostingową. SerwerOS został tak przygotowany i skonstruowany, by w jednym miejscu i za pomocą jednego Panelu klienta odbywała się cała kompleksowa obsługa, składanie zamówień na bazie funkcjonalności sklepu internetowego, obsługa serwerami poprzez tworzenie baz danych, kont FTP, zarządzanie domenami oraz skrzynkami pocztowymi.

Wdrożony CRM pozwala na pełne i kompleksowe zarządzanie kontami klientów – zarówno po stronie Administratora jak i Użytkownika. System został również wyposażony w panel HelpDesk służący do obsługi i zarządzania zgłoszeniami technicznymi. Tak kompleksowe i wielofunkcjonalne rozwiązanie to podstawa uruchomienia działaności hostingowej.

Wykorzystany stos technologiczny

Java C++ Go Dropwizard Angular C MySQL PostgreSQL IMAP POP3 MongoDB Cassandra FTP SSH Cgroups Sass GIT Courier Docker Linux NASK Nginx Postfix Apache ASCIO Ubuntu Tucows Spamassassin Let's Encrypt FreeBSD KVM OpenVZ LVM Windows Server
background

Kontakt z nami

Pytania dot. awarii, płatności i pomocy technicznej proszę kierować poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio na adres email.

Właściciel:
DUE Marcin Maluszczak
Sadków 17k
56-410 Sadków

NIP: 8942467191
REGON: 020144108
NR D-U-N-S©: 42275237