SklepOS

Oprogramowanie sklepu internetowego, powinno być przedewszystkim elastyczne i przyjazne zarówno dla kupującego jak i sprzedającego. To główne problemy, które rozwiązuje ten system.

Problem

W obliczu automatyzacji i komputeryzacji, oprogramowanie staje się coraz bardziej rozbudowane, i osiągany jest efekt odwrotny od zamierzonego. Przesadnie rozbudowany system, który pierwotnie poprzez swoją ogromną rozbudowana strukturę, miał dostarczać więcej narzędzi, staje się coraz bardzie nieprzydatny i skomplikowany. W swojej ideologi całkowicie zapomniano o użytkowniku i odbiorcy. Coraz częściej zgłaszali się do nas Klienci, którzy poszukiwali prostych i funkcjonalnych rozwiązań, dostosowanych w łatwy sposób do ich indywidualnego charakteru.

Z uwagi na określony budżet przeznaczony na wdrożenie i funkcjonowanie systemu sprzedaży internetowej, byli pozbawieni możliwości wdrażania zupełnie indywidualnych rozwiązań. To właśnie z uwagi na takich klientów została przygotowana oferta Sklepos – prosta w obsłudze, indywidualnie implementowana pod klienta, posiadająca niezbędną i oczekiwaną funkcjonalność.

Rozwiązanie

To właśnie z uwagi na takich klientów została przygotowana oferta Sklepos – prosta w obsłudze, indywidualnie implementowana pod klienta, posiadająca niezbędną i oczekiwaną funkcjonalność

Przygotowane przez nas oprogramowanie służące do prowadzenia i obsługi sprzedaży poprzez kanał internetowy posiada zaimplementowaną funkcjonalność niezbędną na całym etapie składania zamówienia, generowanie i obsługi płatności, obsługę wysyłki, zarządzanie i obsługa klientem poprzez konta użytkownika. Ponadto w łatwy sposób pozwala na zarządzanie bazą klientów, wysyłką newsletterów oraz informacji ofertowych. System ten w swojej ogromnej funkcjonalności nadal pozostaje elastyczny oraz bardzo łatwy w obsłudze. To elementy, które były na pierwszym miejscu podczas całego procesu tworzenia oprogramowania.

Wykorzystany stos technologiczny

Java MySQL Play Jquery Dotpay Playframwork 1.x eCard jQuery Sms-c Paczkomaty Docker
background

Kontakt z nami

Pytania dot. awarii, płatności i pomocy technicznej proszę kierować poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio na adres email.

Właściciel:
DUE Marcin Maluszczak
Sadków 17k
56-410 Sadków

NIP: 8942467191
REGON: 020144108
NR D-U-N-S©: 42275237