WebEdytor

Webedytor udowadnia, że zarządzanie nawet dużą stroną może być proste i przyjemne, zaś do jej obsługi nie potrzebne są wielogodzinne szkolenia. Budowanie stron naprawdę może być proste.

Problem

Nowe technologie i łatwy do nich dostęp sprzyjają rozwijaniu własnych kompetencji i umiejętności. Jednak czasami poznawanie skomplikowanych rozwiązań, by finalnie nie wykorzystywać ich w pełni, jest zwyczajnie stratą czasu. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie „czas” jest jednym z cenniejszych zasobów, i z uwagi naturalnych ograniczeń nie można go zwiększyć czy zatrzymać. Poszukujemy więc rozwiązań prostych, szybkich w nauce i łatwych w wykorzystywaniu również przez mniej wyspecjalizowany personel.

Posiadanie strony internetowej do celów promocyjnych i informacyjnych przedsiębiorstwa, stało się właściwie koniecznością. Jednak nie każda firma potrzebuje i poszukuje skomplikowanych w funkcjonalność, a co za tym idzie o znacznych nakładach finansowych, przedsięwzięć. Istotą potrzeb takiego przedsiębiorstwa jest znalezienia narzędzi, które z jednej strony dostarczy w pełni profesjonalną stronę internetową, z drugiej strony pozwoli na samodzielne tworzenie, zarządzanie i modyfikację treści, w sposób jak najmniej skomplikowany, nie rujnując tym samym budżetu firmy na wdrożenie rozwiązania i przeszkolenie personelu do obsługi.

Rozwiązanie

Uważnie przysłuchując się potrzebą zgłaszanym przez klientów, przygotowaliśmy i wdrożyliśmy niezwykle proste w obsłudze narzędzie do budowy i zarządzania stroną internetową Webedytor. Cała obsługa została sprowadzona do kafelkowego budowania poszczególnych elementów i treści serwisu z użyciem myszki. Poszczególne elementy zaimplementowane w systemie, można porównać do klocków z których dzieci tworzą najróżniejsze budowle. Po przeciągnięciu przykładowego schematu i umieszczeniu go w interesującym nas miejscu, możemy kreować w pełni jego ostateczny wygląd, poprzez zwiększanie i zmieszanie wielkości, zmianę kolorystyki, wgrywanie i zmianę zdjęć, umieszczanie linków i odnośników do innych stron. Ponadto w łatwy sposób można za pomocą Panelu budować i modyfikować strukturę treści strony i powielać przygotowane wcześniej schematy.

Niewątpliwie istotny jest fakt, że obsługa Webedytora nie wymaga skomplikowanego i czasochłonnego szkolenia ani wyspecjalizowanej wiedzy technicznej. Właściwie po zapoznaniu się z bardzo krótką instrukcją obsługi, każdy będzie mógł się określić jako specjalista do spraw obsługi Webedytora. I to jest jego największa zaleta.

Wykorzystany stos technologiczny

PHP MySQL FTP Bootstrap Apache Nginx jQuery Bootstrap Google Maps API HTML5 Sass Less
background

Kontakt z nami

Pytania dot. awarii, płatności i pomocy technicznej proszę kierować poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio na adres email.

Właściciel:
DUE Marcin Maluszczak
Sadków 17k
56-410 Sadków

NIP: 8942467191
REGON: 020144108
NR D-U-N-S©: 42275237